קופון לנטספארק

קופון לנטספארק

קופון לנטספארק

פעם המחיר של נטספארק היה פחות ממאה שקלים בשנה. לאט לאט המחיר עלה ל180 ש"ח בשנה לסמארטפונים, ועם הזמן גם יצא סינון חדש למחשבים בעלות של 35 ש"ח בחודש. מטבע הדברים אנשים שמשלמים אלפי שקלים על סמארטפון ינסו לצמצם עלויות ולחפש קופון לסינון של נטספארק.
המשיכו לקרוא לתוכלו לקבל קופון הנחה להתקנת אפליקציית נטספארק.

קופון לאפליקציית נטספארק

למה משלמים על הסינון של נטספארק? יש המון אפליקציות בשוק בחינם כמו השירות המדהים שמספקת חברת whatsapp. אז קודם כל, אסור להיות תמימים. כל אפליקציה שמספקת לכם שירות בחינם, עושה עליכם כסף בצורה אחרת. אין אוכל חינם. אפליקציות שמותקנות לכם עם המכשיר יודעות עליכם המון והן בדרך כלל מוכרות את המידע הזה לחברות פרסום וכך מרוויחות את משכורתם. אבל נטספארק, כיוון שהיא לא אפליקציה שקהל הלקוחות שלה איננו מליארדי אנשים בכל העולם (לעומת whatsapp), אלא רק לאנשים שמעוניינים בסינון (הלוואי שמליארדים ירצו סינון) צריכה לכסות את הוצאותיה ממקור הכנסה כלשהו. כמו כל עסק. הסינון שנטספארק מספקים מצריך אחזקה, שרתים, משכורות, הוצאות פיתוח ועוד…  בסופו של דבר כל עסק ומוסד שרוצה לפעול  כמו שצריך צריך כסף.

אז מה אתם צריכים לעשות כדי לקבל קופון לנטספארק?

החלטתי לחלק לכל מי שמתקין דרכי את הסינון- קופון הנחה. על מנת לקבל את הקופון, עליכם לבצע מספר פעולות פשוטות והכל פה בעמוד הזה:

  • לסמן לייק בדף הפייסבוק שלי, (להלן יהיה כפתור לסימון לייק)
  • לשתף את המאמר הזה בחשבון הפייסבוק שלכם, (להלן יהיה כפתור שיתוף)
  • להשאיר פרטי התקשרות שלכם, על מנת שאדע למי לשלוח את הקופון 🙂

ככה כולם יוצאים מרוצים- אתם מקבלים קופון הנחה, החברים שלכם גם יכולים לקבל קופון הנחה, ואני עוזר לעוד אנשים להתקין סינון.

כמובן, אני לא בודק שסימנתם, אני פשוט סומך עליכם שאתם אנשים הגונים ומן הסתם תסמנו 🙂

אז נתחיל:
הנה לפניכם שני הכפתורים, כפתור השיתוף וכפתור הלייק. בבקשה פשוט לחצו על שני הכפתורים, ותאשרו את הלייק והשיתוף.

Facebook

עכשיו, על מנת שתוכלו לקבל את הקופון, תזינו את פרטיכם האישיים, ותקבלו למייל הודעה ממני עם כל הפרטים שאתם צריכים בשביל להתקין את הסינון, ועם הקופון.

סימנתם לייק ושיתפתם והשארתם פרטים? יופי. עכשיו תעברו לתיבת המייל שלכם, כדי לקבל את הקופון, ואז תשתמשו במדריך ההתקנה שכתבתי, כדי להתקין את הסינון.

אז בנתיים אני מאחל לכם כל טוב, ובהצלחה בהתקנת הסינון.

חיים

מאמרים נוספים

נגישות

עצור!

אל תצא לפני שאתה מבין מה אני יכול לעשות בשבילך

  • עזרה בהתקנת נטספארק
  • עזרה בהתקנת רימון
  • עזרה בניהול רמות ההגנה
  • עזרה בתקלות עם הסינון

לא צריך שום דבר?
צא מהאתר.
צריך? תשאיר פרטים.

צריך עזרה?

תשאיר פרטים ונהיה בקשר בהקדם בע"ה