התקנת נטספרק צעד אחר צעד - מחשב

עקבו אחרי ההוראות ותוך כמה דקות אתם מסוננים

מה עושים פה?

פה יש מדריך שלב אחרי שלב שמסביר לכם איך להתקין את הסינון. בהמשך בע"ה גם יהיה פה סרטון שמוליך אתכם לאורך ההתקנה- אין ממה לחשוש, אין איפה לטעות. בתחתית העמוד מבצעים את הפעולות,  ופה למעלה נמצאות ההוראות.

מוכנים? אנחנו מתחילים!

בשלב זה אתם "נרשמים" לסינון, ובעצם פותחים חשבון בחברת נטספארק. הזינו את פרטיכם האישיים- שם, מייל וטלפון. שימו לב- הפרטים שאתם מזינים צריכים להיות הפרטים של בעל המכשיר שאתם רוצים לסנן.
לגבי 'פרופיל ההגנה'  זה לא משמעותי, ניתן לשנות את זה בכל עת.
לגבי 'גישה לניהול האפליקציה' – זה לא משמעותי, עזבו את זה בשלב זה.

בשלב זה אתם רוכשים מנוי לסינון במחשב מחברת נטספארק. בחרו אם אתם רוצים לשלם על ידי אשראי או על ידי פייפל, והמשיכו למסך הבא. 
במסך הבא אתם מזינים את פרטי האשראי או הפייפל, מה שבחרתם, ומחכים לראות שהמנוי נרכש בהצלחה. אחרי רכישת המנוי אתם תקבלו הודעת אימייל לפרטים שהזנתם בשלב הקודם, עם קישור להורדת התוכנה וקוד הפעלה.

מעכשיו והלאה אתם כבר לא צריכים את המסך שפה למטה שבו רכשתם את המנוי ואתם עוברים לפעול בקישור שקיבלתם למייל.  לחצו על הקישור מתוך המייל שקיבלתם והורידו את התוכנה. לאחר הורדת הקובץ, לחצו עליו ותהליך ההתקנה יתחיל לפעול. במהלך ההתקנה אתם צריכים לאשר כל מה שהתהליך מבקש, ובשלב מסויים אתם צריכים להזין קוד הפעלה.  הקוד הזה נמצא גם הוא במייל שקיבלתם. מדובר בשש אותיות באנגלית, פשוט להזין אותם בתהליך ההתקנה במקום הנכון וללחוץ על "המשך". אחרי שלחצתם "המשך" ו"אישור" מספר פעמים, תהליך ההתקנה אמור להגיע אל סיומו. כעת אתם מסוננים, ונשאר רק להגדיר את רמות ההגנה.

ניתן להגדיר את רמות ההגנה בשתי דרכים. או שאני אעשה זאת בשבילכם אם רק תכתבו לי מה אתם רוצים לאימייל [email protected], או שאתם תעשו זאת בעצמכם. בשביל לעשות זאת בעצמכם אתם צריכים שאפתח לכם גישה לממשק הניהול. תכתבו לי למייל מה אתם רוצים ובע"ה זה יקרה.

זהו! אתם מסוננים. אפשר ללכת לישון בשקט 🙂

נגישות

עצור!

אל תצא לפני שאתה מבין מה אני יכול לעשות בשבילך

  • עזרה בהתקנת נטספארק
  • עזרה בהתקנת רימון
  • עזרה בניהול רמות ההגנה
  • עזרה בתקלות עם הסינון

לא צריך שום דבר?
צא מהאתר.
צריך? תשאיר פרטים.

צריך עזרה?

תשאיר פרטים ונהיה בקשר בהקדם בע"ה