איש חינוך?

עזור לתלמידים שלך לסנן את האינטרנט!

מוסדות חינוך רבים מוצאים את עצמם נבוכים אל מול הבעיה הכל כך נפוצה- התלמידים שלהם נמצאים במקומות הכי מלוכלכים, כל הזמן, בלי מגבלה ובלי בקרה. מה שאני מציע בשביל לעזור לכם הוא יום התקנות. מטרתו של יום התקנות הוא לעזור לכם – אנשי החינוך – לעזור לתלמידים שלכם, ולפחות לאלה שמעוניינים בכך, לסנן את הסמארטפון שלהם.

איך זה עובד?

אז ככה. יש לך תלמידים? נכון שלרובם יש סמארטפון? נכון שאתה יודע טוב מאוד איפה הם נמצאים ומה סוג התוכן ואיכותו, שהם צורכים? אני בטוח שלא מעט מהם היו רוצים לסנן את האינטרנט, אבל מתביישים, או לא יודעים איך. אם אתה מסכים איתי, אז אנחנו נמצאים בנקודת השפעה ויכולת לעזור לתלמידים. במידה ובית הספר שלך מעוניין, אני יכול להגיע ליום/חצי יום לבית הספר, ולהתקין סינון בצורה מרוכזת לכל תלמיד שירצה בכך. ככה בע"ה אותם אלה שיתקינו ירוויחו את הסינון, ולאט לאט יכול להתחולל שינוי תרבותי בקרב התלמידים. 

ולמעשה: נעשה את זה פשוט וקל. אם אתה יודע שבבית הספר שלך צריכים עזרה בתחום הזה, תשאיר לי את פרטי ההתקשרות עם בית הספר ואני אצור איתם קשר.

נ.ב. חשוב- במידה ואתה מביא אותי לבית הספר שלך ליום התקנות, תקבל את הסינון לעצמך- בחינם.

רוצים יום התקנות?

השאירו פרטים ונהיה בקשר 🙂

שאלות ותשובות

מספר שאלות נפוצות על יום התקנות

את הסינון של חברת נטספארק

המחיר משתנה בהתאם למספר השעות של יום ההתקנות ובהתאם למיקום המוסד החינוכי. המחיר הבסיסי הוא 800 ש"ח ל-6 שעות של התקנות

הסינון של נטספרק מותקן על המכשיר עצמו, ומסנן את כל תעבורת האינטרנט שעוברת במכשיר. לכן גם אינטרנט שמקורו בוויפי יהיה מסונן במכשיר.

את הסינון של נטספרק ניתן להתקין על כל סמארטפון שמערכת ההפעלה שלו היא אנדרואיד 4.0 ומעלה, ועל כל מחשב וינדוס בגרסה 7 ומעלה, ועל כל מכשיר ios בגרסה 9 ומעלה.

קודם כל אתה מקבל שהתלמידים שלך יהיו עם אינטרנט מסונן, מה שכבר מקנה לך עולם הבא. וגם יכולת הוראה יותר טובה כי כשהם בלי סינון רובם נמצאים במקומות שקשה להם אחר כך להקשיב בשיעור. ובנוסף תקבל את הסינון שלך לעצמך, בחינם.

נגישות

לתיאום יום התקנות הזינו פרטים

עצור!

אל תצא לפני שאתה מבין מה אני יכול לעשות בשבילך

  • עזרה בהתקנת נטספארק
  • עזרה בהתקנת רימון
  • עזרה בניהול רמות ההגנה
  • עזרה בתקלות עם הסינון

לא צריך שום דבר?
צא מהאתר.
צריך? תשאיר פרטים.

צריך עזרה?

תשאיר פרטים ונהיה בקשר בהקדם בע"ה