נטספארק תמיכה

נטספארק תמיכה

צריכים תמיכה?

יש מספר סיבות שבגללן אתם עלולים להיות צריכים עזרה לגבי אפליקציית הסינון נטספארק. יכול להיות שאתם לא מסתדרים עם ממשק הניהול, יכול להיות שאתם אפילו לא יודעים שיש דבר כזה ממשק ניהול. יכול להיות שאתם זקוקים לתמיכה כי אתם חושבים שאתם לא משלמים אבל גיליתם שאתם כן משלמים. יכול להיות שהסינון מסנן לכם ברמה גבוהה מדי, ויכול להיות שהוא מסנן ברמה נמוכה מדי, ועוד.

אם אתם מסתדרים עם הסינון, או אם התמיכה של נטספאר מספיקה לכם, אשריכם. המאמר הזה לא בשבילכם. אבל אם אינכם מרוצים ממשהו, השימוש בסינון יכול להפוך למתסכל, וחבל.

פתרון תמיכה נטספארק
במקום להתלונן, יש פתרון!

לא לוותר!

אם יש לכם תקלות או בעיות או איזשהו משהו שלא מסתדר לכם עם הסינון של נטספארק, זו לא סיבה לוותר על הסינון. סינון זה דבר חשוב מאוד, ושווה לשלם מחירים ולא להישאר ללא סינון. אבל! חובה לנסות לשפר את המצב  כמה שניתן. אין צורך לסבול ללא סיבה. צריך לשחק עם ההגדרות של הסינון עד למציאת הנוסחה המדוייקת ביותר שתיתן לכם את מה שאתם מחפשים – גלישה רגועה ונוחה באינטרנט תוך שמירה מפני תכנים בלתי רצויים.

איך בכל זאת אפשר לעזור?

אני עוזר להרבה אנשים עם הסינון. יש לי מערכת ניהול שדרכה אני יכול לשנות את רמות ההגנה של כל מי שהסינון שלו נמצא תחת מערכת הניהול שלי. אנשים רבים מוצאים לנכון להעביר את המנוי שלהם להיות תחת מערכת הניהול שלי וכך להיעזר בניסיון שצברתי בניהול הסינון ולהנות מעזרה בחינם עם הסינון שלהם.

ויש בונוס רציני 🙂

בתור אחראי על מערכת ניהול, יש לי גישה לתמיכה הטכנית של נטספארק. בגלל שאני עוזר לאנשים רבים עם הסינון, נטספרק מאפשרים לי גישה לתמיכה הטכנית כדי לעזור ליותר אנשים יותר בקלות.

במידה ויש לכם כבר סינון, אני מזמין אתכם לעבור למערכת הניהול שלי וכך להינות הן מניהול הגדרות הסינון והן מתמיכה טכנית רחבה יותר.

מוזמנים ליצור איתי קשר בטופס הבא: (אחרי מילוי הטופס תועברו לווטספ להתכתב עימי על איך אני יכול לעזור לכם)

מערכת ניהול של נטספארק תמיכה
לעבור למערכת הניהול שלי כדי שאוכל לעזור

מאמרים נוספים

נגישות

עצור!

אל תצא לפני שאתה מבין מה אני יכול לעשות בשבילך

  • עזרה בהתקנת נטספארק
  • עזרה בהתקנת רימון
  • עזרה בניהול רמות ההגנה
  • עזרה בתקלות עם הסינון

לא צריך שום דבר?
צא מהאתר.
צריך? תשאיר פרטים.

צריך עזרה?

תשאיר פרטים ונהיה בקשר בהקדם בע"ה