נטספארק תמיכה

נטספארק תמיכה

צריכים תמיכה?

יש מספר סיבות שבגללן אתם עלולים להיות צריכים עזרה לגבי אפליקציית הסינון נטספארק. יכול להיות שאתם לא מסתדרים עם ממשק הניהול, יכול להיות שאתם אפילו לא יודעים שיש דבר כזה ממשק ניהול. יכול להיות שאתם זקוקים לתמיכה כי אתם חושבים שאתם לא משלמים אבל גיליתם שאתם כן משלמים. יכול להיות שהסינון מסנן לכם ברמה גבוהה מדי, ויכול להיות שהוא מסנן ברמה נמוכה מדי, ועוד.

אם אתם מסתדרים עם הסינון, או אם התמיכה של נטספאר מספיקה לכם, אשריכם. המאמר הזה לא בשבילכם. אבל אם אינכם מרוצים ממשהו, השימוש בסינון יכול להפוך למתסכל, וחבל.

פתרון תמיכה נטספארק
במקום להתלונן, יש פתרון!

לא לוותר!

אם יש לכם תקלות או בעיות או איזשהו משהו שלא מסתדר לכם עם הסינון של נטספארק, זו לא סיבה לוותר על הסינון. סינון זה דבר חשוב מאוד, ושווה לשלם מחירים ולא להישאר ללא סינון. אבל! חובה לנסות לשפר את המצב  כמה שניתן. אין צורך לסבול ללא סיבה. צריך לשחק עם ההגדרות של הסינון עד למציאת הנוסחה המדוייקת ביותר שתיתן לכם את מה שאתם מחפשים – גלישה רגועה ונוחה באינטרנט תוך שמירה מפני תכנים בלתי רצויים.

הפתרון שלי:

פתרון חדש שאני רוצה להציע לכם נמצא כרגע בשלב התכנון. 
אבל נראה לי שאספר לכם עליו בכל מקרה.
אתם הרי כבר יודעים שדרכי ודרך האתר הזה ניתן להתקין סינון למחשב ולסמארטפון, ואפילו יש סרטון הדרכה צעד אחר צעד בתהליך ההתקנה שעוזר לכם להתקין את הסינון בעצמכם. וכמובן, כל זה בחינם. (הסינון עולה כסף כמובן, אבל אני עוזר לכם בחינם)
מה שאני רוצה להוסיף, זה מוקד עם מענה טלפוני אנושי, בו תוכלו ממש לקבל עזרה לכל הבעיות שיש לכם עם הסינון, לקבל עזרה בהתקנה, עזרה בניהול התוכן, ועזרה עם בעיות טכניות פשוטות שאני יכול לעזור לכם בהם. בעיות טכניות כבדות (לא דבר נפוץ, אבל קיים) אני כבר לא אוכל לעזור לכם, תצטרכו לפנות לתמיכה של נטספארק במייל.

כמובן, שמוקד כזה אני לא יכול להפעיל בחינם…
אז השאלה היא האם תרצו את העזרה הטלפונית שלי, תמורת תשלום צנוע של 5-10 ש"ח בחודש?
כמובן, בנוסף לעלות הסינון עצמו (180 לסלולר 35 למחשב)

אשמח אם תוכלו לכתוב לי את דעתכם האישית על הנושא כאן:

מערכת ניהול של נטספארק תמיכה
לעבור למערכת הניהול שלי כדי שאוכל לעזור

מאמרים נוספים

חיפוש מאמרים

פרסומת פנימית

עוד בנושא:

נגישות

עצור!

אל תצא לפני שאתה מבין מה אני יכול לעשות בשבילך

  • עזרה בהתקנת נטספארק
  • עזרה בהתקנת רימון
  • עזרה בניהול רמות ההגנה
  • עזרה בתקלות עם הסינון

לא צריך שום דבר?
צא מהאתר.
צריך? תשאיר פרטים.

צריך עזרה?

תשאיר פרטים ונהיה בקשר בהקדם בע"ה