סינון לסמארטפון

סינון לסמארטפון

סינון לסמארטפון

שנת 2020 כאן וכולם כבר מבינים שחייבים לסנן את האינטרנט. כל סמארטפון חייב סינון וכל מחשב חייב בקרה. אחרת כל אחד יכול להגיע לכל מקום בעולם, גם למקומות החשוכים והרעים ביותר.

במהלך השנים האחרונות תנועות רבות החלו לעשות יותר ויותר בצורך הגדול שקיים לסינון לסמארטפון ולמחשב, ובאמת ניתן לומר שחלה התקדמות משמעותית מאוד בתחום. 

חברות האינטרנט מספקות שירותי סינון (בסיסיים מאוד ולא מספיק משמעותיים) בחינם לכל לקוח שיבקש זאת. חברות סינון שונות הוקמו והחלו לספק מספר מוצרי סינון לסמארטפון ולמחשב כמו נטספארק ואחרות.

מספיק רקע, בואו נדבר תכל'ס

סינון טוב לסמארטפון
משהו שישמור עלינו ברשת

אם אתם מחפשים סינון טוב לסמארטפון אני ממליץ על הסינון של חברת נטספארק.  נטספארק פיתחה מוצר סינון איכותי לסמארטפון שמספק הגנה טובה ומתאים ללסוגים רבים של אנשים. מי שמחפש סינון קל שרק ימנע את הדברים הקשים ביותר אבל ישאיר את רוב האינטרנט נגיש, נטספארק מתאים. ומי שרוצה סינון כבד שיחסום כמה שיותר דברים וישאיר רק מייל ווטפספ, גם פה נטספארק מתאים כפתרון סינון טוב לסמארטפון.

לאפליקציה של נטספארק יש מגוון רמות הגנה (בסיסית, מתקדמת וגבוה) וניתן לשנות את רמת ההגנה בכל עת. היום בא לכם לפתוח אתר מסויים ומחר בא לכם לסגור אותו? אין בעיה.

בנוסף יש "רשימה אישית" המאפשרת לבצע התאמה אישית ברמה גבוהה לצורך האישי שלכם. אם רמת הסינון מוגדרת בסיסית, אך אתם רוצים לחסום את השימוש באפליקציה מסויימת או את הגישה לאתר מסויים, אפשר לסדר זאת באמצעות הרשימה האישית.

ועכשיו לשיא

אני אישית עוזר להרבה אנשים להתקין את הסינון לסמארטפון ולנהל אותו. יש לי מערכת ניהול שדרכה אני יכול לשנות את רמות ההגנה של כל מי שהסינון שלו נמצא אצלי, וכך אנשים רבים נעזרים בי כדי להתאים אישית את הסינון. (אם זה לא היה ברור, העזרה שלי ללא תשלום )

ויש גם בונוס רציני 🙂

בתור אחראי על מערכת ניהול, יש לי גישה לתמיכה הטכנית של נטספארק. בגלל שאני עוזר לאנשים רבים עם הסינון, נטספרק מאפשרים לי גישה לתמיכה הטכנית כדי לעזור ליותר אנשים יותר בקלות.

במידה ויש לכם כבר סינון, אני מזמין אתכם לעבור למערכת הניהול שלי וכך להינות הן מניהול הגדרות הסינון והן מתמיכה טכנית רחבה יותר.

במידה ועדיין אין לכם סינון לסמארטפון אתם מוזמנים להתקין את הסינון של נטספארק ואשמח לעזור בע"ה.

אפשר גם ליצור איתי קשר ואשמח לייעץ:

מאמרים נוספים

נגישות

עצור!

אל תצא לפני שאתה מבין מה אני יכול לעשות בשבילך

  • עזרה בהתקנת נטספארק
  • עזרה בהתקנת רימון
  • עזרה בניהול רמות ההגנה
  • עזרה בתקלות עם הסינון

לא צריך שום דבר?
צא מהאתר.
צריך? תשאיר פרטים.

צריך עזרה?

תשאיר פרטים ונהיה בקשר בהקדם בע"ה