סינון לסמארטפון

סינון לסמארטפון

סינון לסמארטפון

שנת 2020 כאן וכולם כבר מבינים שחייבים לסנן את האינטרנט. כל סמארטפון חייב סינון וכל מחשב חייב בקרה. אחרת כל אחד יכול להגיע לכל מקום בעולם, גם למקומות החשוכים והרעים ביותר.

במהלך השנים האחרונות תנועות רבות החלו לעשות יותר ויותר בצורך הגדול שקיים לסינון לסמארטפון ולמחשב, ובאמת ניתן לומר שחלה התקדמות משמעותית מאוד בתחום. 

חברות האינטרנט מספקות שירותי סינון (בסיסיים מאוד ולא מספיק משמעותיים) בחינם לכל לקוח שיבקש זאת. חברות סינון שונות הוקמו והחלו לספק מספר מוצרי סינון לסמארטפון ולמחשב כמו נטספארק ואחרות.

מספיק רקע, בואו נדבר תכל'ס

סינון טוב לסמארטפון
משהו שישמור עלינו ברשת

אם אתם מחפשים סינון טוב לסמארטפון אנחנו ממליצים על הסינון של חברת נטספארק.  נטספארק פיתחה מוצר סינון איכותי לסמארטפון שמספק הגנה טובה ומתאים ללסוגים רבים של אנשים. מי שמחפש סינון קל שרק ימנע את הדברים הקשים ביותר אבל ישאיר את רוב האינטרנט נגיש, נטספארק מתאים. ומי שרוצה סינון כבד שיחסום כמה שיותר דברים וישאיר רק מייל ווטפספ, גם פה נטספארק מתאים כפתרון סינון טוב לסמארטפון.

לאפליקציה של נטספארק יש מגוון רמות הגנה (בסיסית, מתקדמת וגבוה) וניתן לשנות את רמת ההגנה בכל עת. היום בא לכם לפתוח אתר מסויים ומחר בא לכם לסגור אותו? אין בעיה.

בנוסף יש "רשימה אישית" המאפשרת לבצע התאמה אישית ברמה גבוהה לצורך האישי שלכם. אם רמת הסינון מוגדרת בסיסית, אך אתם רוצים לחסום את השימוש באפליקציה מסויימת או את הגישה לאתר מסויים, אפשר לסדר זאת באמצעות הרשימה האישית.

ועכשיו לשיא

במשך שנים רבות עזרתי למאות אנשים להשתמש בסינון של נטספארק בצורה יעילה ופתרתי ללקוחות של נטספארק תקלות טכניות. כיום אני כבר לא מתעסק בנושא הזה בעצמי, אבל מנסיוני למדתי שחשוב מאוד שמישהו שיודע מה הוא עושה ינהל את הסינון. אחרת אנשים נתקעים עם טלפון חסום או תקול ואין מי שיעזור להם.

לכן אני ממליץ בחום רב להיעזר במומחים שיודעים מה הם עושים.

למשל חברת "סייפטק" היא חברה כזו שמספקת מענה אנושי נורמאלי, טלפוני, שאתם יכולים פשוט להתקשר ויענו לכם ויפתרו לכם את הבעיה.

ולדעתי זה שווה את זה גם אם זה יוצא עוד כמה שקלים כל חודש…

לכן, אתם מוזמנים ליצור איתם קשר בטופס הבא: 

מאמרים נוספים

נגישות

עצור!

אל תצא לפני שאתה מבין מה אני יכול לעשות בשבילך

לא צריך שום דבר?
צא מהאתר.
צריך? תשאיר פרטים.

צריך עזרה?

תשאיר פרטים ונהיה בקשר בהקדם בע"ה