סמארטפון רק עם וואטסאפ

פתרון טוב לאנשים שמחפשים את הוואטסאפ ורק אותו

אנשים רבים רוצים להינות ממעלותיה של אפליקציית הוואטסאפ, מבלי להיחשף לכל רשת האינטרנט המצויה בסמארטפון. סמארטפון שיש בו רק וואטסאפ ולא חיבורים בלתי מוגבלים לאינטרנט הוא הסמארטפון האידאלי למי שמחפש להינות מהוואטסאפ ולהישמר מהאינטרנט.

סמארטפון רק עם וואטסאפ

הסמארטפון מציע הרבה מאוד אפשרויות גלישה באינטרנט וגישה לעולם הרחב והגדול. דפדפן האינרטרנט מחבר אותנו לאינסוף אתרי אינטרנט, חלקם טובים וחלקם פחות. אנשים רבים אינם מעוניינים כלל בגישה האינסופית הזו לאינטרנט, כל אחד מסיבותיו הוא, אבל עדיין מעוניינים להשתמש במה שכן טוב בסמארטפון. סמארטפון רק עם וואטסאפ מאפשר לכם להתכתב עם חברים בקלות על ידי הוואטסאפ אבל לא להישאב לכל התוכן האינסופי שקיים באינטרנט. כאן תוכלו לבחור מתוך מגוון של מכשירים את המכשיר המתאים ביותר עבורכם.

מתלבטים?

רוצים לדבר? השאירו פרטים ואחזור אליכם בע"ה

שאלות נפוצות

מספר שאלות נפוצות על סמארטפון רק עם וואטסאפ

מדובר על סמארטפון רגיל שעבר תכנות מקצועי ושינוי ברמת התוכנה, וכעת מותקנות עליו אך ורק אפליקציות שנבחרו בקפידה. ניתן להתקין עליו וויז, אפליקציות של בנקים, אימייל, וניתן גם להתקין עליו וואטסאפ, וכל מיני אפליקציות טובות ונקיות. כל גישה לאינטרנט הפתוח לא קיימת בסמארטפון הזה. 

ניתן לרכוש כל אחד משבעת הדגמים הקיימים של הסמארטפון. המחיר משתנה מדגם לדגם, כמו שניתן לראות לעיל בתצוגת המוצרים.

כן. על המכשיר עצמו יש אחריות של 12 חודשים מזמן הקניה.
על התוכנה הפנימית יש אחריות של 24 חודשים.

הסמארטפון מגיע עם חנות אפליקציות שבה נמצאות אך ורק אפליקציות שנבחרו בקפידה ואין בהם שום גישה לתוכן בלתי הולם. אדם שמעוניין שעל המכשיר לו יותקנו אפליקציות נוספות, יכול לבקש זאת אישית ולקבל זאת.

בלוק פון

בלוק פון

אז מה זה בלוק פון ואיך זה עובד? בלוק פון היא תוכנה מיוחדת שפותחה על ידי חברת "זול פון תקשורת" על מנת ליצור סמארטפונים מוגנים

קרא עוד »
סמארטפון רק עם וואטסאפ

פלאפון רק עם וואטסאפ

אנשים רבים מואסים בכל מגוון האפשרויות שיש בסמארטפון הרגיל, ומתחילים לחפש פלאפון רק עם וואטסאפ. מה הם יתרונותיו של פלאפון שיש בו רק וואטסאפ ולמה

קרא עוד »
נגישות

אשמח לייעץ לכם :)

עצור!

אל תצא לפני שאתה מבין מה אני יכול לעשות בשבילך

  • עזרה בהתקנת נטספארק
  • עזרה בהתקנת רימון
  • עזרה בניהול רמות ההגנה
  • עזרה בתקלות עם הסינון

לא צריך שום דבר?
צא מהאתר.
צריך? תשאיר פרטים.

צריך עזרה?

תשאיר פרטים ונהיה בקשר בהקדם בע"ה