פתרון טוב לאנשים שמחפשים את הוואטסאפ ורק אותו

סמארטפון רק עם וואטסאפ

אנשים רבים רוצים להינות ממעלותיה של אפליקציית הוואטסאפ, מבלי להיחשף לכל רשת האינטרנט המצויה בסמארטפון. סמארטפון שיש בו רק וואטסאפ ולא חיבורים בלתי מוגבלים לאינטרנט הוא הסמארטפון האידאלי למי שמחפש להינות מהוואטסאפ ולהישמר מהאינטרנט.

סמארטפון רק עם וואטסאפ

אז...

סמארטפון רק עם וואטסאפ

הסמארטפון מציע הרבה מאוד אפשרויות גלישה באינטרנט וגישה לעולם הרחב והגדול. דפדפן האינרטרנט מחבר אותנו לאינסוף אתרי אינטרנט, חלקם טובים וחלקם פחות. אנשים רבים אינם מעוניינים כלל בגישה האינסופית הזו לאינטרנט, כל אחד מסיבותיו הוא, אבל עדיין מעוניינים להשתמש במה שכן טוב בסמארטפון. סמארטפון רק עם וואטסאפ מאפשר לכם להתכתב עם חברים בקלות על ידי הוואטסאפ אבל לא להישאב לכל התוכן האינסופי שקיים באינטרנט. כאן תוכלו למצוא פתרון קל ונוח שיאפשר לכם לקחת כל סמארטפון ולהפוך אותו לסמארטפון רק עם ווטספ (או כל אפליקציה חשובה שאתם רוצים שתהיה לכם)

מתלבטים?

רוצים לדבר? השאירו פרטים ואחזור אליכם בע"ה

נטספרק או רימון

מה זה סמארטפון רק עם וואטסאפ?

מדובר על סמארטפון רגיל שאני מתקין עליו אפליקציה שמונעת כל גישה לאינטרנט, כך שמותקנות עליו רק אפליקציות שנבחרו בקפידה. למשל ניתן להתקין עליו וויז, אפליקציות של בנקים, אימייל, וניתן גם להתקין עליו וואטסאפ, וכל מיני אפליקציות טובות ונקיות. כל גישה לאינטרנט הפתוח לא קיימת בסמארטפון הזה. 

האם יש אחריות על הסמארטפון?

בין אם מדובר במכשיר קיים שלכם ואני מתקין עליו את האפליקציה, ובין אם מדובר במכשיר שאתם רוכשים ממני כאשר כבר מותקנת עליו האפליקציה, יש על המכשיר את האחריות הרגילה שיש לכל מכשיר, האחריות של היצרן.

כמה עולה סמארטפון רק עם וואטסאפ?

יש מגוון פתרונות והמחירים מגוונים

איזה אפליקציות ניתן להתקין על המכשיר?

ניתן להתקין על המכשיר כל אפליקציה שאתם רוצים, למשל וויז או וואטסאפ או אפליקציות של בנקים. כל האפליקציות שאתם לא רוצים, יהיו חסומות. 

השקט שלך - המשימה שלי

לייעוץ אישי

סמארטפון רק עם וואטסאפ

פלאפון רק עם וואטסאפ

אנשים רבים מואסים בכל מגוון האפשרויות שיש בסמארטפון הרגיל, ומתחילים לחפש פלאפון רק עם וואטסאפ. מה הם יתרונותיו של פלאפון שיש בו רק וואטסאפ ולמה

קרא עוד »
נגישות

סמארטפון רק עם ווטספ

לבירורים נוספים או רכישה צרו קשר

עצור!

אל תצא לפני שאתה מבין מה אני יכול לעשות בשבילך

לא צריך שום דבר?
צא מהאתר.
צריך? תשאיר פרטים.

צריך עזרה?

תשאיר פרטים ונהיה בקשר בהקדם בע"ה