פלאפון רק עם וואטסאפ

סמארטפון רק עם וואטסאפ

אנשים רבים מואסים בכל מגוון האפשרויות שיש בסמארטפון הרגיל, ומתחילים לחפש פלאפון רק עם וואטסאפ. מה הם יתרונותיו של פלאפון שיש בו רק וואטסאפ ולמה לא ללכת עד הסוף?

סמארטפון - ברוך הבא!

מאז המצאת הפלאפון הראשון עברו כמה שנים, וגם הפלאפון עבר אבולוציה משל עצמו. אם פעם פלאפון היה שוקל כמה קילוגרמים טובים ונראה כמו מיקרוגל קטן, היום הפלאפון הוא מחשב כיס קטן ומשוכלל שמסוגל להראות ברזולוציה גבוהה לאדם באנטרטיקה מה קורה בסין באותו רגע, ועוד הרבה יותר מכך.

נזקי הסמארטפון

אבל לא כולם מרוצים מכל השכלול הזה. יחד עם הקידמה הביא איתו הסמארטפון המשוכלל גם לא מעט נזק. הסמארטפון מאפשר לכל אדם בכל גיל להגיע לכל מקום בעולם ולראות בשיא האיכות כל דבר שקיים. הסמארטפון עוקף את מגבלת הגיל והצנזורה ומאפשר לילדים ונערים להגיע ולהכיר מושגים ומראות שהם לא אמורים להכיר אפילו כמבוגרים. 

אבל נזקי הסמארטפון לא מסתכמים בתוכן אינטרנטי פסול. עצם ההסתכלות במסך הוכחה כפוגעת בדברים רבים. בעיניים, בהתפתחות המוח, בריכוז, ביכולת השינה ועוד. לכן אנשי םרבים בוחרים לוותר על "כל השפע" הזה ולצמצם את השימוש שלהם בפלאפון רק לצרכים חשובים. 

בזבוז זמן בפלאפון
בזבוז זמן בפלאפון

פלאפון רק עם וואטסאפ!

פלאפון רק עם וואטסאפ יכול להיות פתרון טוב במקרה כזה. בפלאפון רק עם וואטסאפ אין אפשרות להתקין דפדפן ולגלוש באינטרנט בלי גבול. אין יוטיוב ששורף שעות של צפיה בסרטונים, ואין אפליקציות ואתרי חדשות מיותרים. הסיכוי להיחשף לתוכן בעייתי כלשהו באינטרנט יורד למינימום והפלאפון הופך להיות מה שהוא תמיד היה צריך להיות- מכשיר חכם שנועד לעזור לנו בחיים.

הרחבה על הפלאפון רק עם ווטספ:

מדובר על מכשיר חכם, שמותקנת עליו תוכנה משוכללת שמונעת כל גישה רגילה לאינטרנט ומאפשרת אך ורק גישה למספר אפליקציות מוגבל, מבין קטגוריות שימוש יעילות כגון אפליקציות של בנקים, וואטסאפ, וויז ועוד אפליקציות חשובות ולא מסוכנות. את הפלאפון הזה ניתן להשיג בכמה סוגי מכשירים, לפי הפירוט שיש כאן.

אם אתם מעוניינים בפלאפון כזה שיש בו רק וואטסאפ ואפליקציות חשובות אחרות אבל בלי כל הבזבוז זמן של האינטרנט, אתם מוזמנים לבחור לכם את המכשיר המתאים.

מאמרים נוספים

נגישות

עצור!

אל תצא לפני שאתה מבין מה אני יכול לעשות בשבילך

  • עזרה בהתקנת נטספארק
  • עזרה בהתקנת רימון
  • עזרה בניהול רמות ההגנה
  • עזרה בתקלות עם הסינון

לא צריך שום דבר?
צא מהאתר.
צריך? תשאיר פרטים.

צריך עזרה?

תשאיר פרטים ונהיה בקשר בהקדם בע"ה