אינטרנט רימון

אינטרנט רימון

אינטרנט רימון

חברת אינטרנט רימון הוקמה בשנת 2007 בדחיפתו של הרב יהושע שפירא. החברה קיבלה רישיון לספק שירותי אינטרנט ונכנסה לשוק האינטרנט הישראלי. בעשותה כך, הפכה אינטרנט רימון לחברה הראשונה שמספקת אינטרנט מסונן הישר למחשב, ללא צורך ברכישת תוכנת סינון נוספת.

מאז שהוקמה ועד היום פיתחה חברת אינטרנט רימון מספר פתרונות סינון, מותאמים אישית לצרכים של הציבורים השונים בארץ. TOM הוא פתרון סינון לציבור הכללי, עם רמות הגנה בסיסיות,  "אינטרנט רימון" ו"רימון סלולר" הם פתרונות לציבור הדתי, ו"אתרוג" הוא פתרון לציבור החרדי.

איך עובד הסינון

האינטרנט שמגיע מחברת אינטרנט רימון מגיע אל המחשב הבייתי שלכם כאשר הוא כבר מסונן לפי רמות ההגנה שבחרתם. הסינון מתרחש בשרתים של החברה כך שהאינטרנט שמגיע אל המחשב מוכן לגלישה בטוחה. 

לאינטרנט רימון יש מספר רמות הגנה. 

  • בסיסית
  • בינונית
  • גבוהה
  • הרמטית

כל רמת הגנה מגינה יותר מקודמתה, וכל אחד יכול לבחור באיזה רמת הגנה שהוא רוצה, ללא שינוי בתשלום. כמובן, ניתן לעבור בין רמות ההגנה בכל זמן נתון ותמיד אפשר להתחרט.

בנוסף, לאינטרנט רימון יש "רשימה לבנה" ו"רשימה שחורה".  אלו הן רשימות בהן ניתן להשתמש כאשר רוצים להחריג כתובת אתר אינטרנט מסויימת. אם לדוג' רוצים לחסום לגמרי את אתר מאקו, ניתן להכניס את כתובת האתר לרשימה השחורה, ובכל רמת הגנה האתר של מאקו יהיה חסום לגישה. וכן להיפך עם הרשימה הלבנה.

מטרתן של הרשימות ושל מגוון רמות ההגנה היא לאפשר גמישות בשימוש בסינון, והתאמה אישית של הסינון לצרכי המשתמשים.

מעוניין בסינון?

מחירים

לאינטרנט רימון יש מספר מוצרים, ומספר חבילות שניתן לרכוש שמוזילות את המחירים.

מחיר של סינון לסמארטפון, מה שנקרא 'רימון סלולרי'​ עולה  ש"ח 24.9 לחודש. במסלול זה תקבלו סינון איכותי למכשיר הסלולר שלכם, עם תמיכה טכנית ומענה טלפוני של נציגי התמיכה של אינטרנט רימון​.

מחיר של סינון למחשב, עולה 45 ש"ח בחודש. במסלול זה תקבלו סינון למחשב הביתי שלכם וכמו בסינון של הסמארטפון, תקבלו גם תמיכה טכנית ומענה אנושי. 

במידה ויש לכם מספר מכשירים שעליהם אתם רצים להתקין את הסינון, תוכלו לרכוש "חבילת סינון".

3 רשיונות של סינון למכשירים סלולרים  יעלו לכם 55 ש"ח בחודש, שזה 18.33 ש"ח לכל מכשיר.

2 רשיונות של סינון לסלולר וסינון נוסף למחשב, יעלה 59 ש"ח לחודש, שזה 19.67 ש"ח בחודש לכל מכשיר.

3 מכשירים סלולרים ועוד 2 מחשבים, יעלה 85 ש"ח בחודש, שזה 17 ש"ח לכל מכשיר.

יתרונות וחסרונות מרכזיים

היתרון המרכזי בשימוש בסינון של אינטרנט רימון הוא נושא התמיכה הטכנית עם המענה הטלפוני. לעיתים רחוקות עלולה להתרחש תקלה, ובעולם מתקדם טכנולוגי כשלנו, קשה לאנשים להתנהל אפילו כמה דקות בלי שכל השירותים האינטרנטיים עובדים כרגיל. לכן תמיד טוב שיש מישהו שיענה לטלפון ויעזור לפתור תקלה טכנית מעצבנת שהתעוררה לה פתאום.

החיסרון המרכזי בשימוש בסינון של אינטרנט רימון הוא בנשא המחיר. בעוד שברימון יש לשלם 24.9 על סינון לסמארטפון ו45 על סינון למחשב, בחברת נטספארק אפשר לקבל סינונים מקבילים ברמת איכותם, במחיר של 15 ש"ח לחודש לסינון בסמארטפון (בתשלום שנתי של 180 ש"ח) ו35 ש"ח לחודש לסינון במחשב.

לחצו כאן להתקנת סינון רימון 

מאמרים נוספים

נגישות

עצור!

אל תצא לפני שאתה מבין מה אני יכול לעשות בשבילך

  • עזרה בהתקנת נטספארק
  • עזרה בהתקנת רימון
  • עזרה בניהול רמות ההגנה
  • עזרה בתקלות עם הסינון

לא צריך שום דבר?
צא מהאתר.
צריך? תשאיר פרטים.