רימון סלולרי

רימון סלולרי

מה זה רימון סלולרי?

חברת אינטרנט רימון שהיתה הראשונה לספק אינטרנט מסונן ללקוחות בישראל משווקת מוצר נוסף מלבד אינטרנט מסונן למחשבים, אפליקציית סינון לסמארטפונים.

אפליקציית רימון סלולרי היא מפתרונות הסינון המתקדמים בארץ ובעולם. האפליקציה מספקת סינון איכותי לכל אינטרנט שגולשים עליו (גם האינטרנט הסלולרי וגם ויפי). האפליקציה לא ניתנת למעקף והסרה ללא אישור מנהל הסינון, ומאפשרת גמישות רבה והתאמה אישית לצרכים האישיים של כל משתמש.

רמות ההגנה

לרימון סלולרי יש שלוש רמות הגנה, ועוד רמת הגנה מותאמת אישית.

  • רמת הגנה בסיסית
  • רמת הגנה מתקדמת
  • רמת הגנה רחבה
  • התאמה אישית

רמת הגנה בסיסית
רמת הגנה זו מתאימה לאנשים שמעוניינים בהגנה מפני תכנים פורנוגרפיים ואלימות קשה, אך לא מעבר לכך. ברמת הגנה זו תכנים קשים אלו נחסמים, אבל תמונות לא צנועות ברמה פחות קשה נותרות פתוחות. כך ניתן לגלוש בחופשיות באתרים כגון mako, ynet ועוד. מי שרגיל לגלוש באתרים כגון אלו ולא רוצה שייחסמו לו רמת הגנה זו מתאימה לו בהחלט.

רמת הגנה מתקדמת
ברמת הגנה זו אפליקציית רימון סלולרי תחסום גם את התכנים שהרמה הבסיסית חוסמת, וגם תכנים לא צנועים נוספים כגון הלבשה תחתונה ואתרי דוגמנות. רמת הגנה זו מתאימה לאנשים שמחפשים הגנה יותר משמעותית מהרמה הבסיסית, אבל רוצים שרוב האינטרנט עדיין יהיה פתוח ופרוס לפניהם.

רמת הגנה רחבה
ברמה זו כמובן שכל התכניפ של הרמות הפחותות נחסמים, אך גם נחסמים מגלישה אתרים בעלי "תוכן מערבי". תמונות של גופיות וביגוד שאיננו מלא בדרך כלל חסומות ברמת הגנה זו, וכן אתרי תרבות ופנאי שבעיקר מבזבזים את הזמן של הגולשים, חסומים גם הם. רמת הגנה זו לא מתאימה למי שרוצה גישה חופשית באינטרנט אלא דווקא יותר לאנשים שמחפשים הגנה מקסימלית לעיניים שהם או של ילדיהם.

התאמה אישית
מלבד שלושת רמות ההגנה הללו, אפליקציית רימון סלולרי מאפשרת גם התאמה אישית. אחרי שבוחרים רמת הגנה כללית לכל האינטרנט שבסמארטפון (בסיסית, מתקדמת או רחבה) ניתן לבצע התאמה אישית של הסינון. ניתן להגדיר שקטגוריות מסויימות יסוננו ברמת הגנה אחרת מהרמה הכללית, ואפילו ניתן להגדיר שרמת ההגנה בתמונות תהיה שונה מרמת ההגנה בטקסט. 
לצורך העניין, אם בחרנו שרמת ההגנה הכללית תהיה 'בסיסית', נוכל להגדיר שבכל הדפדפנים רמת ההגנה תהיה 'מתקדמת', ובתמונות, רמת ההגנה תהיה 'רחבה'. אבל באפליקציות אחרות המותקנות על הסלולר תשאר רמת ההגנה הבסיסית.

הגנה ברימון סלולרי
הגנה ברימון סלולרי מאפשרת גלישה בטוחה

רשימה אישית

מלבד כל רמות ההגנה המאפשרות התאמה אישית לצרכי המשתמש, ישנה גם "רשימה אישית" המאפשרת להחריג כל אפליקציה או אתר ולהגדיר להם רמות הגנה אישיות.
ניתן להגדיר כי אתר אינטרנט מסויים יהיה חסום לתמיד, או שאתר אינטרנט אחר יהיה פתוח לתמיד.
ניתן להגדיר כי אפליקציה מסויימת תהיה חסומה ולא ניתן יהיה להשתמש בה, או להחליט שאפליקציה אחרת מתאימה וניתן להשתמש בה למרות שרמת ההגנה הכללית לא מאפשרת זאת.

כך ניתן להתאים את השימוש בטלפון לפי הצרכים הספציים ביותר של כל משתמש.
למשל, ניתן להגדיר כי לא יהיה ניתן להשתמש באינטרנט בשום צורה, לא בדפדפן, לא באפליקציות ולא בשום שימוש, אבל כן יהיה ניתן להשתמש בווטספ, בוויז ובאימייל. או בכל אפליקציה או אתר אחרים.

רשימה אישית זו מאפשרת גמישות מלאה ומקילה על השימוש בסינון של רימון סלולרי.

מחיר

כדי להינות משירותי הסינון של רימון סלולרי עליכם להיפרד בצער כל חודש מ 24.9 ש"ח. זהו מחיר הסינון ותמורתו אתם מקבלים את אפליקציית הסינון האיכותית של רימון סלולרי ובנוסף אתם זכאים לתמיכה טכנית ומענה טלפוני אנושי בשעות התמיכה. התשלום הוא חודשי כך שניתן בכל עת לבטל את המנוי ולא להמשיך לשלם לשאר השנה. 

מחיר רימון סלולרי
יש דברים בחיים ששויים את המחיר

על איזה מכשירים ניתן להתקין?

אפליקציית הסינון רימון סלולרי ניתנת להתקנה על כל מכשיר חכם (טלפון או טאבלט) המבוסס מערכת הפעלה Android מגרסה 4.0 ומעלה.

באייפון ואייפד יש צורך במערכת הפעלה ios מגרסה 9 ומעלה. .

כיום רוב המכשירים החכמים הקיימים בשוק מתאימים לסינון של  רימון סלולרי.

אם ברשותכם מכשיר חכם ואתם מעוניינים לבדוק אם הוא מתאים לסינון של רימון סלולרי, כנסו להגדרות המכשיר => "אודות המכשיר" או"אודות הטלפון", שם תוצג גרסת המערכת אנדרואיד/ ios של המכשיר.

האם ניתן לשלוט ברמות ההגנה מרחוק?

כמובן. אפליקציית הסינון של רימון סלולרי מיועדת להגן על הילדים שלנו מתכנים שליליים באינטרנט. לכן ניתן לשנות את הגדרות הסינון דרך כל מחשב, בכניסה לממשק הניהול על ידיד שם משתמש וסיסמא. ההורים יכולים לשנות בכל עת את רמת ההגנה ולא צרכים להישאר תקועים עם הרמה שבחרו בזמן ההתקנה.

לחצו על הקישור אם ברצונכם להתקין סינון רימון.

מאמרים נוספים

נגישות

עצור!

אל תצא לפני שאתה מבין מה אני יכול לעשות בשבילך

  • עזרה בהתקנת נטספארק
  • עזרה בהתקנת רימון
  • עזרה בניהול רמות ההגנה
  • עזרה בתקלות עם הסינון

לא צריך שום דבר?
צא מהאתר.
צריך? תשאיר פרטים.