סינון רימון

סינון לפלאפון ולמחשב

סינון רימון מאפשר לכם לגלוש בבטחה באינטרנט גם בנייד וגם במחשב. נציגי המכירות של רימון יעזרו לכם להתקין את הסינון וגם יספקו לכם תמיכה טכנית ויעזרו לכם בניהול הגדרות הסינון.

אז... למה סינון רימון?

אינטרנט רימון היא חברה ותיקה שמספקת סינון תוכן באיכות גבוהה שנים רבות. חברת אינטרנט רימון מציעה סינון לטלפון שנקרא "רימון סלולר", וסינון למחשב שנקרא "אינטרנט רימון". בסינון רימון יש מספר רמות הגנה וניתן תמיד לשנות את רמת ההגנה. כמו כן, יש לרימון סלולרי אפשרות להחריג אתר אחד או אפליקציה אחת מרמת הסינון הכללית ולהגדיר לו/לה רמת סינון אישית, דבר המאפשר גמישות והתאמה אישית של הסינון. חברת אינטרנט רימון מאפשרת תמיכה טכנית ללקוחותיה, ומענה אנושי שיעזור לפתור בעיות טכניות שמתעוררות. על הסינון של רימון סלולרי משלמים בתשלום חודשי, מה שמאפשר לעזוב את הסינון בכל שלב ללא התחייבות לתשלום שנתי.

מעוניינים בהגנה?

השאירו פרטים ונציג טלפוני יעזור לכם להתקין את הסינון

חבילת סינון

אתם בוחרים על כמה מכשירים הסינון מגן. החל מכשיר אחד בלבד, או חבילת סינונים מוזלת

כל ספק

אפליקציית הסינון של רימון סלולרי עובדת על גבי כל ספקי האינטרנט

מכל הכיוונים

ההגנה של רימון סלולרי מכל הכיוונים גם ברשתות WIFI או מחוץ לבית

מחשבים ולפטופים

חדש! אפליקציית הסינון של רימון עכשיו גם למחשבים וללפטופים

רשתות חברתיות

מניעת שיתוף של תמונות לא ראויות בוואטסאפ וברשתות חברתיות

תמיכה ועזרה

מענה טלפוני עם תמיכה מלאה במקרה ויש צורך

סינון רימון

רקע כללי

לאינטרנט רימון יש שני פתרונות סינון, אחד למחשב ואחד לפלאפון. גם פה מדובר בתוכנה / אפליקציה אותה מתקינים במכשיר בו רוצים שיהיה סינון לאינטרנט וכך חוסמים כל אפשרות לגישה לתוכן בעייתי, לפי הגדרות מותאמות אישית.

יתרונות מרכזיים

לסינון של רימון מגוון רמות הגנה ויכולת גמישות טובה. ניתן להחריג כל אתר וכל אפליקציה מרמת ההגנה הכללית ולהתאים אישית את הסינון. רימון מציעים תמיכה טכנית ומענה טלפוני אנושי, והתשלום הוא תשלום חודשי. רימון מציעה חבילות רכישה מוזלות

חסרונות מרכזיים

התשלום עבור הסינון ברימון יקר יותר מהסינון של נטספארק. ברימון תשלמו 24.9 ש"ח בחודש לסינון בטלפון, ו45 ש"ח בחודש לסינון במחשב.

שאלות?

השאר פרטים ונשתדל לעזור לך כפי יכולתנו

שאלות נפוצות:

מה ההבדל בין סינון רימון סלולרי לבין ה"מסלול הירוק" בחברת סלקום?

חברת סלקום בשיתוף פעולה עם אינטרנט רימון מציעים את המסלול הירוק המספק סינון איכותי ברשת האינטרנט המגיעה דרך חברת סלקום לסמארטפון. ישנם מספר הבדלים בין הסינון של המסלול הירוק לסינון של רימון סלולרי:

  1. רימון סלולרי מסנן גם בויפי וגם באינטרנט של המכשיר, בעוד המסלול הירוק מסנן רק את האינטרנט הפנימי של המכשיר ולא את הויפי
  2. ניתן להשתמש בסינון של רימון סלולרי גם ביתר חברות הסלולר ולא חייבים להפוך ללקוחות של חברת סלקום.
  3. המסלול הירוק מסנן רק את האינטרנט, אך בסינון של רימון סלולרי ניתן לשנות רמות הגנה ספציפית באפליקציות מסויימות וכן לחסום לגמרי אפליקציות אחרות ועוד.
  4. בעזרת רימון סלולרי מוסד יכול לקבוע נהלים ורמות הגנה אחידים במדיניותו.
  5. הסינון של רימון סלולרי מאפשר גם מגבלת זמן בסמארטפון.

 

האם שימוש ברימון סלולרי גומר את חבילת הגלישה?

בבדיקה רגילה במכשירי אנדרואיד עלול המכשיר להטעות אתכם ולהראות שכמות גדולה מחבילת האינטרנט "מתבזבזת" על אפליקציית רימון סלולרי. אך לאשורו של דבר אין זו המציאות. בשימוש בסינון של רימון סלולרי כל תעבורת האינטרנט עוברת דרך האפליקציה של רימון סלולרי על מנת שרימון יוכלו לסנן את האינטרנט. בשל כך מודד האינטרנט של מכשיר האנדרואיד חושב שכל האינטרנט היה בשימוש של אפליקציית הסינון. 
בשביל לבדוק את רמת השימוש האמיתית של אפליקציית הסינון של רימון סלולרי יש להתקין את האפליקציה הבאה: http://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobidia.android.mdm, ואחרי זמן ממושך של שימוש בטלפון, יש לבדוק בעזרתה את נתוני השימוש  

מאמרים

נגישות

השאר פרטים ונציג של רימון יחזור אליך עם כל הפרטים

עצור!

אל תצא לפני שאתה מבין מה אני יכול לעשות בשבילך

לא צריך שום דבר?
צא מהאתר.
צריך? תשאיר פרטים.